نوشته شده توسط هوای پاک دسته: بخش آزمایشگاه
منتشر شده در 03 شهریور 1391 بازدید: 23
پرینت

شرکت هواي پاك انديشان به عنوان یکی از آزمایشگاه‌ های معتمد سازمان حفاظت محیط زیست با استفاده از پیشرفته‌ ترین تجهیزات و ابزارهای آزمايشگاهي در کنار تیم فنی متخصص و با تجربه در بخش‌ های "آلودگي هوا و صوت" ، "آب و فاضلاب" ، "عوامل زيان آور محيط كار" و اجرای طرح‌ های خوداظهاری در پایش محیط زیست آماده ارائه خدمات به صنایع و شرکت ها می‌باشد.

امروزه با گسترش صنايع شاهد آلودگي هاي محيط زيست هستيم. اين آلودگي هزينه‌هاي زيادي بر اقتصاد کشورها تحميل مي‌کند. حفاظت محيط زيست در برابر آلودگي‌هاي مختلف تحت استانداردهاي مشخص جزء شاخص ها و فاکتورهاي اساسي پيشرفت هر کشور است. بنابراين صنايع مختلف ملزم به رعايت استانداردهاي ملي و بين المللي مي‌باشند. در ايران سازمان محيط زيست متولي حفاظت از محيط زيست بوده و موظف است منشا آلودگي ها را شناسايي و با سنجش و مقايسه آنها با استاندارد از بروز تخلف صنايع توليد کننده آلودگي جلوگيري نمايد كه اجراي طرح خود اظهاري در پايش سازمان حفاظت محيط زيست در همين راستا مي‌باشد.

از طرفي بررسي و مطالعه در خصوص مسايل بهداشتي، پزشكي و ايمني حرفه‌ها و شغل‌هاي گوناگون در حيطه فعاليت بهداشت حرفه‌اي قرار دارد و همواره‌ تلاش‌ شده است كه‌ ازتاثير سوء عوامل‌ آسيب‌زا، ازعوامل‌ فيزيكي‌ گرفته‌ تا عوامل‌ شيميايي، زيست‌ شناختي‌ و ارگونوميك‌ بر فرد جلوگيري‌ گردد. . هدف‌ از خدمات‌ بهداشت‌ حرفه‌اي‌ تامين‌ ايمني‌، بهداشت‌، پيشگيري‌ از بيماريهاي‌ ناشي‌ از كار، پيشگيري‌ از معلوليتها، استفاده‌ بهينه‌ از توان‌ نيروي ‌كار و تامين‌ رفاه‌ شاغلين‌ است‌ اين‌ مهم‌ ميسر نمي‌شود مگر آنكه‌ بتوانيم‌ با استفاده‌ از قوانين، آئين‌ نامه‌ها، اندازه‌گيري‌هاي دقيق و اصولي و بررسي نتايج طرحهاي‌ دردست‌ اجرا وجود نيروي‌ كارسالم‌، بارور و باانگيزه‌ را تضمين‌ نمائيم‌.

شركت هواي پاك انديشان با درك اهميت موضوع و با استفاده از امكانات و تجهيزات پيشرفته آزمايشگاهي در مبحث مشاوره، خود اظهاري در پايش و اندازه‌گيري‌ عوامل زيان آور محيط كار و بهداشت حرفه‌اي خدمات قابل ملاحظه‌اي ارائه مي‌دهد.

 
به وب سایت شرکت هوای پاک اندیشان خوش آمدید * * * هوای پاک اندیشان آزمایشگاه معتمد سازمان حفاظت محیط زیست کشوری، ارائه دهنده خدمات طرح خود اظهاری در پایش
مسیر:   خانهخدمات آزمایشگاهیبخش آزمایشگاه

مهندسی محیط زیست

با گسترش آلودگی ها و دخل و تصرفاتی که انسان در محیط پیرامون خود داده است، حفظ محیط زیست و توجه به جلوگیری از تخریب آن امری اجتناب ناپذیر می باشد.

هوای پاک اندیشان پیشگام - مهندسی محیط زیست

ادامه روند صدمه به محیط زیست طی آینده ای نزدیک ما را با مشکلات عدیده ای روبرو خواهد ساخت که جبران آن غیر ممکن خواهد بود.

ما را دنبال کنید

گالری تصاویر