نوشته شده توسط هوای پاک دسته: آلودگی هوا
منتشر شده در 03 شهریور 1391 بازدید: 101
پرینت

امروزه با پيشرفت تكنولوژي و توليد محصولات جديد تنوع و پيچيدگي آلاينده‌ها در صنايع نيز افزايش يافته و از اينرو مي‌بايست با توجه به نياز صنايع مختلف نسبت به كاهش و حذف آلاينده‌هاي زيست محيطي حاصل از منابع ثابت اقدام نمود. پيچيده‌تر شدن نوع آلاينده‌ها سيستم‌هاي كاهش آلايندگي متنوع و كارا تر را طلب مي‌كند.

طراحي و ساخت سيستم‌هاي كاهش و كنترل آلاينده‌هاي زيست محيطي و بهينه‌سازي سيستم‌هاي تصفيه هوا از قبيل سيستم‌هاي تهويه، سيكلون‌، بگ فيلتر، الكترو فيلتر، اسكرابر و ... و همچنين اصلاح فرآيند منابع ثابت آلودگي مانند دودكش‌هاي صنايع از جمله فعاليت‌هايي است توسط شرکت هوای پاک اندیشان در بخش مهندسی انجام مي‌پذيرد.

 
نوشته شده توسط هوای پاک دسته: آلودگی هوا
منتشر شده در 04 خرداد 1391 بازدید: 45
پرینت

مهمترین منبع ایجاد آلاینده های هوا از نظر کمی و کیفی در نیروگاههای حرارتی و چرخه ترکیبی فرایند احتراق سوخت می باشد. آلاینده های ناشی از احتراق سوخت که مهمترین آنها اکسید های نیتروژن، اکسیدهای گوگرد، منواکسید کربن و ذرات معلق می باشند از طریق دودکش های نیروگاه به اتمسفر تخلیه می گردند.

ادامه مطلب: کنترل آلودگی نیروگاه ها
 
نوشته شده توسط هوای پاک دسته: آلودگی هوا
منتشر شده در 04 خرداد 1391 بازدید: 96
پرینت

یکی از مهمترین منابع آلودگی هوا در صنایع، بخش خروجی دودکش ها می باشد. آلودگی ها به دو بخش ذرات و گازها تقسیم می شوند. بسته به فرآیند یک صنعت، آلودگی یکی از این دو دسته یا هر دو را شامل می شود.

 
به وب سایت شرکت هوای پاک اندیشان خوش آمدید * * * هوای پاک اندیشان آزمایشگاه معتمد سازمان حفاظت محیط زیست کشوری، ارائه دهنده خدمات طرح خود اظهاری در پایش
  • s-hpa-ir-ambient
  • s-hpa-ir-measurment
  • s-hpa-ir
طراحي و اجراي سيستم‌هاي تصفيه پساب هاي صنعتي و بهداشتي با گسترش روزافزون جمعيت و فعاليتهـاي شهری، كشاورزي و صنعتی، مصـرف آب و به دنبال آن توليد فاضـلاب...
طرح‌هاي مديريت پسماند حجم انبوه و تنوع زباله‌ها و پسماندهاي توليد شده در نقاط شهري و صنعتي برنامه ریزان مربوطه را...
آزمايشگاه آلودگي هوا و صوت انجام عملیات پایش گازها و ذرات هوای محیط، پایش گازها و ذرات خروجی دودكش صنایع و سنجش آلودگی صوتی...
قانون مدیریت پسماند بسمه تعالی « قانون مدیریت پسماندها » ماده 1 – جهت تحقق اصل پنجاهم ( 50 ) قانون اساسی جمهوري...
مسیر:   خانهخدمات مهندسیکنترل آلودگی هوا

مهندسی محیط زیست

با گسترش آلودگی ها و دخل و تصرفاتی که انسان در محیط پیرامون خود داده است، حفظ محیط زیست و توجه به جلوگیری از تخریب آن امری اجتناب ناپذیر می باشد.

هوای پاک اندیشان پیشگام - مهندسی محیط زیست

ادامه روند صدمه به محیط زیست طی آینده ای نزدیک ما را با مشکلات عدیده ای روبرو خواهد ساخت که جبران آن غیر ممکن خواهد بود.

ما را دنبال کنید

گالری تصاویر